Westing House Beyaz Eşya Servisiİstanbul 'un en iyi teknik servisi olan  WESTINGHOUSE BEYAZ EŞYA SERVİSİ alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosu ile istanbul 'un tüm bölge ve semtlerine Westinghouse Çamaşır Makinesi Servisi , Westinghouse Buzdolabı Servisi  , Westinghouse Bulaşık Makinesi Servisi  , Westinghouse Elektrik Süpürgesi Servisi  , Westinghouse Kurutma Makinesi Servisi  , Westinghouse Ocak Servisi  , Westinghouse Fırın Servisi  , Westinghouse Davlumbaz Servisi  , Westinghouse Buharlı Pişirici Servisi  , Westinghouse Ankastre Bulaşık Makinesi Servisi  , Westinghouse Ankastre Ocak Servisi  , Westinghouse Ankastre Davlumbaz bakım , onarım , arıza , tamir ve teknik servis hizmeti vermektedir.

İstanbul Westinghouse Servisleri için  444 1 707 numaralı çağrı merkezlerimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz. İstanbul 'un en iyi teknik servisi olan Lider Servis yüksek kalitede ve müşteri memnuniyetini birebir yaşatan ve ilke edinen lider adres olmuştur.

• TSE Belgeli Hizmet Noktalarımız 7/24 hizmet vermektedir.
• 1 yıl işçillik ve yedek parça garantisi
• Kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı
 

White Westinghouse güvencesi ile Beyaz Esyalarınıza, Ankastrelerinize, Klimalarınıza ve Kombilerinize servis hizmeti vermekteyiz. Cihazlarınızda oluşan herhangi bir nedenden dolayı İstanbul' un her yerinden çağrı merkezimizi arayabilir yada servis talep formunu doldurarak servisimize ulaşabilirsiniz.
 

 

White Westinghouse doğruluğuyla , tüm orjinal ve yedek parçalar ekonomik fiyatlara bulunmaktadır. Alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla İstanbul geneline bakım, onarım, arıza, tamir ve teknik servis hizmeti sunmaktayız. 

Beyaz Eşya, Ankastre, Kombi ve Klimanıza servis talepleriniz için 444 1 707  numaralı çağrı merkezlerimizi arıyarak bize ulaşabilirsiniz. Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili malzeme ve işçilik veriyoruz. 

İstanbulun en iyi teknik servisi olan uzman Lider Servis buzdolabı, dondurucular, çamaşır makinaları, bulaşık makinaları, ocaklar, buharlı pişiriciler, fırınlar, aspiratörler, davlumbazlar, Ankastre ocak ve fırınlar, Ankastre buharlı pişiriciler ve aspiratörler, Ankastre bulaşık makinası ve davlumbazlarınıza 7/24 servis vermektedir. White Westinghouse güvenilirliğiyle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ilke edinerek profesyonel kadromuzu en üst kalite standartlarına göre seçip özel eğitimler veriyoruz.

 

 

• Westing House Servis alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla İstanbulun tüm bölge ve semtlerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

• Westing House Servislerinde TSE belgeli hizmet noktamız ile haftanın 7 günü teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından faydalanabilirsiniz.

• Westing House Servis  talepleriniz için 444 1 707 numaralı çağrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilirsiniz.


Valid XHTML 1.0 Transitional

bosch servisi